ARDO FORUM

Miresevini ne forumin tone.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  ChatChat  

Share | 
 

 Cfar mendoni ne keto momente per te dashuren/in tuaj?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dano

avatar

Numri i postimeve : 5
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Cfar mendoni ne keto momente per te dashuren/in tuaj?   Sun Feb 10, 2008 11:32 am

Jam ulur perballe dritares, jashte filloi te bie shi;kam menduar shume per ty keto dite dhe mund te them qe me mungon shume.
Sa shume mendime me vijne ne koke dhe sillen rrotull,eshte kujtimi yt. Shpesh me duket se do hysh ne dere me buzeqeshjen tende si te mos kishe ikur kurre.
Por ky iluzion iken aq shpejt ashtu siē dhe vjen dhe kthehem ne realitet, nuk je ketu dhe nuk do jesh me.
Faji dhe pendimi me ndjekin. Perse , perse nuk te thashe sa shume qe te doja?
Sot je shume larg meje,deshiroj shume te merrja doren tende dhe te ulesha bashke me ty,pa then asnje fjale me goje dhe te thosha gjithēka me zemer.
Ne fakt me jep ankth kjo largesi, po te mundja ne kete moment do isha ne krahun tend, te te thosha qe je shume e rendesisheme per mua dhe qe te dashuroj tmerresisht.
E di se pse nuk ta kam thene asnjehere? Pergjigja eshte e thjeshte, sepse mendoja se ndoshta fjalet ishin teper.
Po vuaj shume qe nga ikja jote, me dhemb ne shpirt qe nuk jam afer teje dhe per me shume sepse nuk te thashe kurre ate se sa te doja prandaj dhe sot po e shkruaj kete leter.
Kam nevoje te qaj , te shfryj,sepse nqse vazhdoj qe para te tjereve te dukem sikur jam mire, sikur asgje nuk me preokupon,trishtimi qe me hap nje boshllek gjithmone e me te thelle ne shpirtin tim do me shkaterroj.
Perse nuk kthehesh tani? Kam nevoje per ty per te vazhduar te jetoj.
Do isha shume e lumtur po te mund te shihja perdite pasqyrimin tim ne syte e tu ,te degjoja zerin tend qe te shqiptonte emrin tim, te thithja ajrin qe thith ti, vetem me keto do ndihesha mire dhe te siguroj qe do ndihesha e lumtur.
Nqse e lexon kete leter , do ta shohesh se ēdo fjale e shkruar ne te eshte nje lot dhe nje frymemarrje dashurie per ty(mgjthese e di qe nuk ke per ta lexuar kurre).
Sa mire do ishte sikur ta kisha shkruar me pare kete leter sepse, nuk do ikje pa e ditur sa te doja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni ne keto momente per te dashuren/in tuaj?   Sat Mar 22, 2008 2:33 am

kalojne ditet e mija ne vorbullen e kujtimeve te gjata,pa ty.me mungon.se di shpesh ne jeten time me sillen ne mendje caste te dhimbshme te dites qe te thashe LAMTUMIRE.
te doja me shum se veten,akoma ndoshta te dua,ndoshta dhe me shume se me pare,por jeta jone ishte destinuar per tu jetuar e ndare,une larg teje,me nje dhimbje qe me shqyen gjoksin si Promete,ti larg,(afer ne te njejten kohe)me mua,qe te dridhet zeri sa here me shikon kur kaloj ne rrugicen tone.
te dua dhe te urrej,me mungon.mundohem me qenien time qe te mos te te mendoj,si mundem???ti je me mua,brenda meje,afer meje,ne lekuren dhe ne buzet e mija,ti je ne qenien time,ti je fryma ime ne munges ajri,ti je shiu ne shkretetiren e mallit tim,je thjesht ti,krijesa qe une dua me shume ne jeten time.
te dua ,dhe ndoshta keshtu do te dua ne perjetesi.
per ty,qe me mungon ne oret e mija te pagjumesise
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni ne keto momente per te dashuren/in tuaj?   Sun Mar 30, 2008 7:49 pm

Rri i strukur ne mendimet e mija.Ndez nje cigare se vetem ajo me ka mbeture ku gjeje pak qetesi e zbus lotet.Mendoj cdo gje tenden i lutem zotit qe te rikthehej vetem pak sekonda koha mbrapa.Nuk dua asgje me shume.Vetem te shohe njehere syte e tua zi te cilet ishin syte me te bukur ne bote,Syte te cilet me verbuan kur i pashe per here te pare.Ahhhh kjo jete e poshter ahhhh kjo jete mizore vetem per ne nuk pati pak me shume kurajo ti benim endrat realitet.Por na i la vetem endra te cilat nuk u bene dhe nuk do behen reailete kurre............................
Mendoj gjithecka tenden.Mendoj ato caste te cilat nuk do perseriten me.Ehhhhh kjo qenka jeta!!!!!!
Kujtoj castet e fundit te jetes tende.Kur nga ajo buzeqeeshje qe kishe dhe ishte gjeja me e bukur qe kishee shikoja vetem trishtim shikoja vetem keq ardhje.Tek syte lexoja qartet qe nuk do jete largohej nga kjo bote.Lexoja qarte se ato lote ishin lote te pa fajmshmi.Ishin lote te cilet edhe sot i kam perpara syve nuk mundem ti harroj dot........
Ike,ike pa kthim.O zot mallkoj veten pse nuk kisha asgje ne dore qe mos te lejo qe te ikje.Mallkoj zotin pse te mori ty e nuk me merr edhe mua sepse pa ty jeta ime eshte o e kote nuk ka kuptim........
Shpresoj qe te gjitha ato cka ndjeje per ty akoma te te vijne nepermjet engjejve sepse pa ty po tretem,pa ty po vdes,pa ty nuk jetoj dot se edhe gjaku me eshte kthyer ne lot.........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni ne keto momente per te dashuren/in tuaj?   Mon Apr 07, 2008 6:51 pm

ore dreq pse e ke fik cel???uu le nam gjumash Very Happy Very Happy Very Happy stronzeto lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni ne keto momente per te dashuren/in tuaj?   Mon Apr 07, 2008 7:20 pm

Ueeeeeeee si kur te kihsa prane te me beje pak maszh!!!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni ne keto momente per te dashuren/in tuaj?   Mon Apr 07, 2008 7:26 pm

uuuuuu sa dembel robi,pfffffffff,le nam te gjithe gjumasher ju...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni ne keto momente per te dashuren/in tuaj?   Mon Apr 07, 2008 9:37 pm

Shocked Shocked Shocked Shocked Po ekisha ne kuptimin e mire te fjales mi.Ueeeeeeeeeeeeeeeeeeee sa keqkuptoheni ju
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni ne keto momente per te dashuren/in tuaj?   Mon Apr 07, 2008 9:41 pm

uuu xhaxhi na fal,vi shenime here tjeter,he derman..hahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni ne keto momente per te dashuren/in tuaj?   Mon Apr 07, 2008 9:45 pm

hahahahahaha te keqen une per tyy miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni ne keto momente per te dashuren/in tuaj?   Mon Apr 07, 2008 9:56 pm

kisssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni ne keto momente per te dashuren/in tuaj?   Mon Apr 07, 2008 10:41 pm

KISSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS edhe une ty!!!!!!!!!1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni ne keto momente per te dashuren/in tuaj?   Wed Apr 09, 2008 4:45 pm

Embarassed Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GERI_GNumri i postimeve : 1
Registration date : 19/04/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni ne keto momente per te dashuren/in tuaj?   Sat Apr 19, 2008 9:03 pm

vetem qe e dua shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni ne keto momente per te dashuren/in tuaj?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfar mendoni ne keto momente per te dashuren/in tuaj?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
ARDO FORUM :: Zona e Nxehtė - Dashuria-
Kėrce tek: