ARDO FORUM

Miresevini ne forumin tone.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  ChatChat  

Share | 
 

 Cfar do i thonit personit te zemres ne keto caste ....?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ARli
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 64
Age : 33
Location : albania
Registration date : 17/12/2007

MesazhTitulli: Cfar do i thonit personit te zemres ne keto caste ....?   Sat Jan 19, 2008 3:31 am

Pershendetje !! un jam ARLI

Shresoj qe kjo tema mos te jet e hapur nga dikush tjeter ....

Duke ju then mire se ju gjeta .. Do doja qe kjo teme te jet per te gjith ne qe ne pamundesi te jemi afer atyre qe i duam aq shum .....Ketu do kemi mundesin qe te thom ato fjalet qe dalin nga thellesia e Zemres tone .....

Une Zemres time do i thoja ......

Me dhemb shpirti qe nuk te kam afer ... je parajsa ime Te dua pa fund ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ardo.4umer.com
LONA

avatar

Numri i postimeve : 5
Registration date : 18/12/2007

MesazhTitulli: Re: Cfar do i thonit personit te zemres ne keto caste ....?   Sat Jan 19, 2008 4:46 pm

pa ty nuk kam jete
pa ty ndiej
trishtim.............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARli
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 64
Age : 33
Location : albania
Registration date : 17/12/2007

MesazhTitulli: nga nori   Thu Feb 28, 2008 8:35 pm

te vetmuar po i le zoti keta syt e mi
te lotojne per jete per nje dashuri
te lotojne per jete deri sa te verbohen
se me sy te tjer kurr nuk do dashurohen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ardo.4umer.com
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar do i thonit personit te zemres ne keto caste ....?   Sat Mar 22, 2008 2:04 am

per ty,qe nuk me deshe si une te dashurova......per ty qe nuk meritove ate qe une te dhashe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar do i thonit personit te zemres ne keto caste ....?   Sun Mar 30, 2008 7:17 pm

Per ty zemer akoma lotet nuk me jane thare.C'do dite fatin e mallkoj qe nuk na la sebashku te jetojm.
AH C'FARE FAJI KAM BERE O ZOT QE EDHE GJAKU PO ME KTHEHET NE LOT??????????????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar do i thonit personit te zemres ne keto caste ....?   Mon Mar 31, 2008 12:13 am

dhimbjen per ty sot e mbyt me alkol,me mungon.pyes veten nese ajo qe ke per krahe t ebene te ndihesh i lumtur.boten mund te bleje ajo per ty,gjithesin mund te te dhuroj ,por zemren jo kurre,ajo do jetoj me mua.
per ty qe me mungon kaq shume....................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar do i thonit personit te zemres ne keto caste ....?   Wed Apr 02, 2008 2:01 am

Wishing U a good night,
A warm night, A cozy night,
a peaceful night too.
Wishing U good dreams ,
sweet dreams, nice dreams,
and dreams that come true...
These are my goodnight wishes for U. I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar do i thonit personit te zemres ne keto caste ....?   Wed Apr 02, 2008 2:03 am

You are the Sunshine Who Touches My Heart And Makes Me Feel Like Heaven ,love you sweet heart. I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfar do i thonit personit te zemres ne keto caste ....?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfar do i thonit personit te zemres ne keto caste ....?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
ARDO FORUM :: Zona e Nxehtė - Dashuria-
Kėrce tek: