ARDO FORUM

Miresevini ne forumin tone.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  ChatChat  

Share | 
 

 JU PELQEN TE JENI NE QENDER TE VEMENDJES?.............

Shko poshtė 
AutoriMesazh
My Love

avatar

Numri i postimeve : 34
Age : 29
Location : Albania
Registration date : 17/12/2007

MesazhTitulli: JU PELQEN TE JENI NE QENDER TE VEMENDJES?.............   Sun Jan 13, 2008 10:49 pm

SI ZAKONISHT NE SHQIPTARET E KEMI SI PASION TE JEMI SADO PAK NE QENDER TE VEMENDJES, DHE PER TA BER NJE GJE TE TILLE MUND TE BEJME EDHE GJERA TE "PAZAKONTA" PO SIGURISHT NUK MUNGOJNE EDHE RASTET KUR BEJME NDONJE NGA "CUDITE" TONA OSE SHAKA ME "SPEC". CILIT PREJ JUSH VERTET DO TI PELQENTE TE ISHTE NE QENDER TE VEMENDJES PARA QINDRA O MIJRA NJEREZVE?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://loves.forumotion.com/
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: JU PELQEN TE JENI NE QENDER TE VEMENDJES?.............   Sat Mar 22, 2008 2:00 am

une nuk e di ne ca kuptimi eshte shtruar ketu ceshtja.te jesh ne qeder te vemendjes do te thote shume gjera.ne qender te vemendjes si ti e parashtrove,ose ne qender te vemendjes e njerezit qe do,te njerezit qe te rrethojne,ose te dikush qe eshte i rendesishem per ty.
une normal,si nje njeri qe jam shume e perkedhelur,me pelqen qe te jem ne qender te vemendjes se njerezve qe dua,dhe aq me teper te njeriut qe une dashuroj(ashtu si ai/ata)jane ne qender te vemendjes sime.
ne aspektin e parashtruar,me pelqen kjo qender vemendjeje,kurse ne aspektin e permendur ne hapje te temes,(edhe pse se kam shume te qart)them se varet nga arsyeja qe do me bente te isha ne qender te kesaj vemendje,pra varet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Re: JU PELQEN TE JENI NE QENDER TE VEMENDJES?.............   Sun Mar 30, 2008 6:02 pm

Pesonalisht nuk me pelqen te jem ne qender te vemendjes sepse jam tip shume modest.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ani
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 4
Registration date : 15/04/2008

MesazhTitulli: Re: JU PELQEN TE JENI NE QENDER TE VEMENDJES?.............   Sun Apr 20, 2008 10:34 pm

Disa here me pelqen, varet se per cfare Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: JU PELQEN TE JENI NE QENDER TE VEMENDJES?.............   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
JU PELQEN TE JENI NE QENDER TE VEMENDJES?.............
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
ARDO FORUM :: Tema Shoqėrore-
Kėrce tek: