ARDO FORUM

Miresevini ne forumin tone.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  ChatChat  

Share | 
 

 KETE ose ATE

Shko poshtė 
AutoriMesazh
triniti
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 17
Location : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: KETE ose ATE   Thu Apr 10, 2008 4:33 pm

ok pra edhe kjo loja eshte shume e thjeshte...
une jam dy mundesi zgjedhjesh dhe anetari qe vjen pas meje pergjigjet me njeren prej mundesive qe do jap une, dmth zgjedh vetem njeren perj te dyjave dhe ne vazhdim jep dy opsione zgjedhjeje per anetarin pasardhes...

bjonde apo brune???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Re: KETE ose ATE   Thu Apr 10, 2008 6:15 pm

bruneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: KETE ose ATE   Fri Apr 11, 2008 10:03 pm

brun(edhe 1cike me sy te zinje Very Happy )

inteligjente apo te bukur????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: KETE ose ATE   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
KETE ose ATE
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
ARDO FORUM :: Zona Argėtuese - Humori-
Kėrce tek: