ARDO FORUM

Miresevini ne forumin tone.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  ChatChat  

Share | 
 

 PO ose JO

Shko poshtė 
AutoriMesazh
triniti
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 17
Location : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: PO ose JO   Thu Apr 10, 2008 4:30 pm

atehere, loja eshte e thjeshte...
nje prej anetareve ben nje pyetje dhe anetari pas ardhes do i pergjigjet pyetjes me PO ose JO
dhe ne vazhdim ben nje pyetje per anetarin qe do vij pas tij Very Happy:D:D
po e filloj une e para...

bie shi nga lagja juaj sot???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Re: PO ose JO   Thu Apr 10, 2008 6:17 pm

nga lagjia ime jo.per nga e komshijes po Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
triniti
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 17
Location : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: PO ose JO   Thu Apr 10, 2008 11:54 pm

gabim ledjo...duhet te pergjigjeshe me po ose jo vetem kaq
dhe ne fund duhet te beje nje pyetje ti...ku e ke pyetjen ???

a e kuptuat lojen???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: PO ose JO   Fri Apr 11, 2008 9:58 pm

pooooooo


ca te hahet ne keto momente???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: PO ose JO   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
PO ose JO
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
ARDO FORUM :: Zona Argėtuese - Humori-
Kėrce tek: