ARDO FORUM

Miresevini ne forumin tone.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  ChatChat  

Share | 
 

 tabu

Shko poshtė 
AutoriMesazh
triniti
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 17
Location : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: tabu   Thu Apr 10, 2008 4:24 pm

jam qe jam po e hap edhe nje tem tjeter Very Happy:D:D

a eshte ende tabu seksi ne shqiperi???
si shikohet nga meshkujt dhe femrat shqiptare virgjeria dhe zhvirgjeria???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Re: tabu   Thu Apr 10, 2008 6:29 pm

eeeeeeeee trinti pyetje ineresenate dhe e goditur.Per mendimin tim qendron akoma tabu seksi.Panvaresisht disa perparimeve qe ka bere shoqeria civile ne vendin tone por akoma qendrojne te strukur ne ate mentalitetin e se shkuares.Virgjeria ne te shumetet e rasteve eshte gjeja e pare qe nje mashkull mund te ineteresohet per nje femer per te qene me i sigurt per lidhjen e tyre.Me vjen keq qe bazohem tek nje fakt i tille duke lene mbrama shume arsye te tjera qe mendoj se nuk jane me te rendesishme ne jete se sa virgjeria.Me te vertet qe eshte per te ardhur keq qe ne vendin tone ecim akoma me te shkuaren.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
tabu
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
ARDO FORUM :: Zona e Nxehtė - Dashuria-
Kėrce tek: