ARDO FORUM

Miresevini ne forumin tone.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  ChatChat  

Share | 
 

 mosha e duhur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
triniti
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 17
Location : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: mosha e duhur   Thu Apr 10, 2008 4:20 pm

tashi kategoria ketu e ka titullin Zona e nxehte - dashuria
po vallai ndonje tem te nxehte spash muve ktu Very Happy:D:D

nejse ja po e bej sefte une , po hap nje teme jo te nxehte po disi te ngrohte Very Happy:D:D
eshte teme e hapur dhe e diskutuar gjate ne shume forume te tjera, por po e hap edhe ketu...

sipas jush cila eshte mosha e duhur per te pasur mardhenien e pare seksuale???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Re: mosha e duhur   Thu Apr 10, 2008 6:31 pm

Une pres qe te pergjigjet Eda e para per kete pyetje Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
triniti
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 17
Location : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: mosha e duhur   Thu Apr 10, 2008 11:36 pm

ok, po pres eden edhe muve atehere Very Happy:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: mosha e duhur   Fri Apr 11, 2008 9:27 pm

LEDIO23 shkruajti:
Une pres qe te pergjigjet Eda e para per kete pyetje Very Happy Very Happy Very Happy
hahahahahahahahahaha uuu sa kam qeshur...
ore poc une jam e vogel ncuq me keto muhabete Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: mosha e duhur   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
mosha e duhur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
ARDO FORUM :: Zona e Nxehtė - Dashuria-
Kėrce tek: