ARDO FORUM

Miresevini ne forumin tone.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  ChatChat  

Share | 
 

 FOTO

Shko poshtė 
AutoriMesazh
triniti
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 17
Location : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: FOTO   Thu Apr 10, 2008 4:02 pm

si thoni ju te mungonte edhe tema e fotove ketu, eeee???
po ska lezet mo ska lezet, duhet edhe nje foto per cdo anetar Very Happy:D:D,
edhe pse ska per ta vene ndonjeri, po ec une bera timen, temen e hapa Very Happy:D:D

tashi per ti dhene pak zemer anetareve te tjere te forumit qe te publikojne fotot e tyre, po e bej zemren gur une e para dhe po publikoj nje foto timen Very Happy:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
triniti
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 17
Location : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: FOTO   Thu Apr 10, 2008 4:04 pm

atehere foto e meposhte eshte nje foto imja, ne imagjinaten e blertes Very Happy:D:D
dmth blerta e imagjino trinitin, mua dmth, keshtu Very Happy:D:D


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
FOTO
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
ARDO FORUM :: Prezantimet-
Kėrce tek: