ARDO FORUM

Miresevini ne forumin tone.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  ChatChat  

Share | 
 

 prezantimet e djemve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
triniti
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 17
Location : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: prezantimet e djemve   Thu Apr 10, 2008 4:00 pm

per te njejten arsye si per vajzat, edhe djemte e rinj te forumit mund te prezantohen ketu, ne menyre qe te evitohen temat per cdo prezantim individual Very Happy:D:D

ja o cuna mir se na keni urdheruar edhe ju, qe do na urdheroni me pas dmth Very Happy:D:D [b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Re: prezantimet e djemve   Sun Apr 13, 2008 1:10 pm

TRINTIIIIIIIIIIIIIIII HAHAHAHAH GJITHMONE TE KAM NDENJUR NGA PAS TY UNE Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
prezantimet e djemve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
ARDO FORUM :: Prezantimet-
Kėrce tek: