ARDO FORUM

Miresevini ne forumin tone.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  ChatChat  

Share | 
 

 erdha edhe muveeeeeeeeeeee

Shko poshtė 
AutoriMesazh
triniti
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 17
Location : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: erdha edhe muveeeeeeeeeeee   Thu Apr 10, 2008 2:24 am

erdha muve Very Happy:D:D

mir se ju kam ardhur, e mir se ju kam urdheruar Very Happy:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 32
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Re: erdha edhe muveeeeeeeeeeee   Thu Apr 10, 2008 2:39 am

trintiiiiiiiiiiiiiiiii mire se erdhe ne shoqerine tone.Shpresoj qe ndihma juaj te jap frytete e veta ne kete forum.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
triniti
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 17
Location : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: erdha edhe muveeeeeeeeeeee   Thu Apr 10, 2008 4:35 pm

ja mir se te gjeta rrusho Very Happy:D:D
normale mo normale, yll bote do behet forumi Very Happy:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: erdha edhe muveeeeeeeeeeee   Fri Apr 11, 2008 9:48 pm

uuaaaaaaa mi maaaa erdhi sexy.ti muve mire se erdhe,mire se na gjete,dhe mire se na prite.kalofsh sa me mire ne kete forum llafazanesh.
tani rrashes tjeter qe do vish ti cupe,merr kafen me vete,se nuk d qeras gjithmon une se me mbarove kafen turke....merremi pak dhe me thashetheme(shajme ledion Very Happy Very Happy )
ja mire se na erdhe,kiss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARli
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 64
Age : 32
Location : albania
Registration date : 17/12/2007

MesazhTitulli: Re: erdha edhe muveeeeeeeeeeee   Fri Apr 11, 2008 10:32 pm

triniti mir se erdhe ne forumin tim shpresoj te kenaqesh Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ardo.4umer.com
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: erdha edhe muveeeeeeeeeeee   Fri Apr 11, 2008 10:38 pm

LERE REHAT CUPEN TI,SE TE BERA BAN Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARli
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 64
Age : 32
Location : albania
Registration date : 17/12/2007

MesazhTitulli: Re: erdha edhe muveeeeeeeeeeee   Sat Apr 12, 2008 12:56 pm

po nuk i bera gje cupes un me vetem mir se ardhjen i thash ne forumin tim Sad po nejse ban nuk me ben dote Very Happy:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ardo.4umer.com
ARli
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 64
Age : 32
Location : albania
Registration date : 17/12/2007

MesazhTitulli: Re: erdha edhe muveeeeeeeeeeee   Sun Apr 13, 2008 12:03 am

hi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ardo.4umer.com
Sponsored content




MesazhTitulli: Re: erdha edhe muveeeeeeeeeeee   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
erdha edhe muveeeeeeeeeeee
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shkrime nga Xun Ēetta:Ndodhi edhe kjo
» Dyshohet se me armėn qė u vra Xhemajl Mustafa, u plagosėn edhe Fetah Rudi e Ejup Visoka
» Nuk heqin dorė nga greva edhe pse janė tė rraskapitura
» Lajme mbi rezultatet e zgjedhjeve:Edhe PD-ja edhe PS-ja kane filluar te festojne fitoren!
» Ilirjana Koliqi-Ramaj:Mrekullitė e traditave tona tė shenjta arbėrore ruhen edhe Itali

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
ARDO FORUM :: Prezantimet-
Kėrce tek: