ARDO FORUM

Miresevini ne forumin tone.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  ChatChat  

Share | 
 

 Si e filloni diten?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Si e filloni diten?   Tue Apr 01, 2008 10:39 pm

Shume veta kane menyra te ndryshme per ta filluar diten.Mdje nje pjese e mire jane shume fanatike ne veprimet e tyre duke pretenduar se pa to nuk ka dite te mbare?

Pra me pak fjale ju si e filloni diten.cilat jene ato gjera qe i keni bere si lajkmotiv per te nisur nje dite?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: Si e filloni diten?   Tue Apr 01, 2008 11:48 pm

hmmmmmmmmmmm e para fare te ngrihem une ne mengjes dua 30 min,sepse eshte pjesa me e veshtire e dites sime,e tmerrshme fare Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
sa hap syte,vije pak verdall,dhe vishem(zakonisht per ne shkolle)dhe e mbaje frymen te kafja e mengjesit,qe ne gjuhen time une e quaj(droga ime Very Happy )pastaj ne shkolle Crying or Very sad
ndersa ne ditet di riposo,tutto un altra musica... Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Si e filloni diten?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
ARDO FORUM :: Tema Shoqėrore-
Kėrce tek: