ARDO FORUM

Miresevini ne forumin tone.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  ChatChat  

Share | 
 

 Cila eshte genjeshtra me interesante e 1 prillit????

Shko poshtė 
AutoriMesazh
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Cila eshte genjeshtra me interesante e 1 prillit????   Tue Apr 01, 2008 9:39 pm

Edhe nje prilli na erdhi.Dukeqe se eshte dita e genjshetres megjs cdo dite qe kalojme genjeshtrat i kemi te sajenPor kjo e somja eshte me ligj ose me pak fjale i kushtohet genjeshtres.Cila eshte genjeshtra me interesante qe ju kane bere ose keni bere?????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
triniti
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 17
Location : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte genjeshtra me interesante e 1 prillit????   Thu Apr 10, 2008 4:27 pm

vallai une e kisha harru fare, as genjeva dhe as me genjyen Very Happy:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte genjeshtra me interesante e 1 prillit????   Thu Apr 10, 2008 6:20 pm

vallai ty trinti ta paska mar mendhen keq ky Cupidi.Se per ndryshe nuk ka mundesi!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte genjeshtra me interesante e 1 prillit????   Fri Apr 11, 2008 10:10 pm

une nuk genjeva Crying or Very sad jam shume cupe e mire, Very Happy as me genjyen mo cun,kujt do ja hidhnin ata kopuket???? Very Happy me genjyen me thane te kemi perplas makinen....pfffff sa kot,vetem po tu ishte merzitur jeta atyre te me perplasnin mua makinen mua Evil or Very Mad u ēaja ballin Very Happy (nuk ma hodhen dot)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cila eshte genjeshtra me interesante e 1 prillit????   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cila eshte genjeshtra me interesante e 1 prillit????
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Bimėt dhe shtazėt sheruese dhe ushqimore

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
ARDO FORUM :: Zona Argėtuese - Humori-
Kėrce tek: