ARDO FORUM

Miresevini ne forumin tone.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  ChatChat  

Share | 
 

 Si e ndjeni veten kure thoni ose ju thone lamtumire?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Si e ndjeni veten kure thoni ose ju thone lamtumire?   Sun Mar 30, 2008 9:42 pm

Na ka ndollur te gjitheve te gjitheve qe ne nje menyre apo tjetren kemi thene ose na kane thene lamtumire.


Si jeni ndjere ne ato momente????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Arbri

avatar

Numri i postimeve : 10
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Re: Si e ndjeni veten kure thoni ose ju thone lamtumire?   Sun Mar 30, 2008 10:17 pm

MUA KUR ME THONE LAMTUMIRE NE NJE FARE MENYRE E NDJEJ VETE RELATIVISHT MIRE SEPSE E KUPTOJ QE AI PERSON NUK ISHTE NJE SHOK OSE SHOQE E MIRE PER MUA. ESHTE ME MIRE TE TE THON LAMTUMIRE SE SA TE TE THONE TE DUA NDERKOHE QE NUK NDJEJNE GJE.
[b] E VERTETA ESHTE E HIDHUR POR GENJESHTRA AKOMA ME SHUME !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: Si e ndjeni veten kure thoni ose ju thone lamtumire?   Mon Mar 31, 2008 12:51 am

me mire nje fund me dhimbje sesa nje dhimbje pafund......ka qene slgani im ne jete.
normale qe cdo lamtumire,le dhimbje,aq me teper kur eshte dashuria ne mes,por jeta ka ndarje,dhe si e tille ne duhet te bashkejetojme me te.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Re: Si e ndjeni veten kure thoni ose ju thone lamtumire?   Mon Mar 31, 2008 10:56 pm

Eda eshte normale qe te duhet te bashkejetojme me ta!Por si ndiheni ju kure bashke jetoni me ta?????????????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: Si e ndjeni veten kure thoni ose ju thone lamtumire?   Tue Apr 01, 2008 4:09 pm

kur bashkejetoj me ke???
une e kisha fjalen qe duhet te bashkejetojme me dhimbjen qe le lamturima,jo me nje njeri.
eshte i veshtire ky bashkejetim por kur eshte e vetmja zgjidhje ,duhet sesbene qe te themi lamtumire,nuk jeton dot dashuria me genjeshtra.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Re: Si e ndjeni veten kure thoni ose ju thone lamtumire?   Mon Apr 07, 2008 1:06 am

Eda te besoj per ato cka thua Crying or Very sad Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: Si e ndjeni veten kure thoni ose ju thone lamtumire?   Mon Apr 07, 2008 6:25 pm

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si e ndjeni veten kure thoni ose ju thone lamtumire?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si e ndjeni veten kure thoni ose ju thone lamtumire?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
ARDO FORUM :: Zona e Nxehtė - Dashuria-
Kėrce tek: