ARDO FORUM

Miresevini ne forumin tone.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  ChatChat  

Share | 
 

 SPORTI

Shko poshtė 
AutoriMesazh
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: SPORTI   Sun Mar 30, 2008 6:06 pm

SI MENDONI SA DO TE VAZHDOJE PEZULLIMI I KOMBETARES TONE NGA TE GJITHA AKTIVITETE NDERKOMBTARE?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Arbri

avatar

Numri i postimeve : 10
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Re: SPORTI   Sun Mar 30, 2008 10:30 pm

PEZULLIMI I KOMBETARES SHQIPETARE DO TE VAZHDOJE DERI ATEHERE KUR FSHF DHE MTKRS DO TE KUPTOJNE SE KONFLIKTI NUK ESHTE ZGJIDHJE E PROBLEMEVE. DERI ATEHERE KUR MENTALITETI I KETYRE 2 ORGANIZMAVE SHQIPETARE TE NDRYSHOJE ATO QE DO TE VUAJNE ME SHUME DO TE JETE TIFOZERIA E ZJARRTE SHQIPETARE E CILA MEGJITHESE SHPESH HERE ESHTE VENE NE VESHTIRESI PER TE NDJEKUR KOMBETAREN PER SHKAK TE CMIMEVE JO TE ARSYESHME TE BILETAVE, E KAN MBUSHUR STADIUMIN PER TE PERKRAHUR KOMBETAREN DHE PER TE NDERUAR NGJYRAT E FLAMURIT,ATO KUQ E ZI, PER TE CILIN NE DUHET TE JEMI SHUME KRENAR !!!
POR ME NJE FEDERATE TE TILLE DHE ME NJE MINISTER SPORTI TE TILLE,QE DUAN TE ZGJIDHIN PROBLEMET ME ANE TE KONFLIKTEVE, VESHTIRE SE NE MUND TE NDJEHEMI KRENAR PER NGJYRAT E FLAMURIT !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
SPORTI
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
ARDO FORUM :: Tema Shoqėrore-
Kėrce tek: