ARDO FORUM

Miresevini ne forumin tone.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  ChatChat  

Share | 
 

 MIREMBREMA,MIREMENGJES,NATEN E MIRE......

Shko poshtė 
AutoriMesazh
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: MIREMBREMA,MIREMENGJES,NATEN E MIRE......   Sat Mar 29, 2008 1:44 am

MIREMBREMA NGA EDA,PS:ORE PO KU KENI HUMB AMAN???? Evil or Very Mad Evil or Very Mad


Edituar pėr herė tė fundit nga eda nė Mon Apr 07, 2008 10:35 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Re: MIREMBREMA,MIREMENGJES,NATEN E MIRE......   Sun Mar 30, 2008 5:45 pm

Eda nuk kemi humbur lal jo!!!!Por ekemi kohen me gramature Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: MIREMBREMA,MIREMENGJES,NATEN E MIRE......   Mon Mar 31, 2008 1:07 am

uuuuuu ledio po per 1cike thashetheme mo,aman se nuk rrihet vetem ne forum,hyni dhe ju pleaseeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Re: MIREMBREMA,MIREMENGJES,NATEN E MIRE......   Mon Mar 31, 2008 10:43 pm

Eda patjeter lal qe ne jemi gjithmone ketu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: MIREMBREMA,MIREMENGJES,NATEN E MIRE......   Mon Apr 07, 2008 10:36 pm

LEDIOOOO NATEN YLLO.KLM
MUAHHHHHH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Re: MIREMBREMA,MIREMENGJES,NATEN E MIRE......   Mon Apr 07, 2008 10:37 pm

EDAAAAAAAAAAAAAA GJU,E TE EMBEL RRUSHOOOOOOOOOOOOOOOOOO SE JE SI SHEQER EDHE UNE TE PUC SHUMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: MIREMBREMA,MIREMENGJES,NATEN E MIRE......   Wed Apr 09, 2008 4:47 pm

MIREDITA .....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: MIREMBREMA,MIREMENGJES,NATEN E MIRE......   Wed Apr 09, 2008 10:14 pm

mirembrema.......vetem prape une Sad Sad Sad Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Re: MIREMBREMA,MIREMENGJES,NATEN E MIRE......   Wed Apr 09, 2008 10:33 pm

MIREMBREMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA EDAAAAAAAAAAAAAAA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: MIREMBREMA,MIREMENGJES,NATEN E MIRE......   Wed Apr 09, 2008 10:38 pm

o zot kush erdhiiiiiiiiiiiiiiiii,mire se edhe ylli
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Re: MIREMBREMA,MIREMENGJES,NATEN E MIRE......   Wed Apr 09, 2008 10:44 pm

mire se te gjeta rrushooooooooooooooooooooooooooooooo Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: MIREMBREMA,MIREMENGJES,NATEN E MIRE......   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
MIREMBREMA,MIREMENGJES,NATEN E MIRE......
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
ARDO FORUM :: Bisedė e Lirė - Diskutime Gjenerale-
Kėrce tek: