ARDO FORUM

Miresevini ne forumin tone.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  ChatChat  

Share | 
 

 SIKUR.....

Shko poshtė 
AutoriMesazh
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: SIKUR.....   Sat Mar 22, 2008 3:49 am

Loja eshte e thjeshte.
Filloni nje fjali me fjalen SIKUR,gjithcka ju vjen ne mendje,ju mungon,ja fusni kot,plot,si te keni deshire.... Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: SIKUR.....   Sat Mar 22, 2008 3:50 am

sikur mos te isha vetem online,do te beja ndonje dore muhabet Sad Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: SIKUR.....   Sat Mar 22, 2008 3:52 am

sikur te mos binte shi,me trishton shiu. Surprised
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: SIKUR.....   Sat Mar 22, 2008 3:52 am

sikur te mos kisha pire aq shume kafe,do me zinte gjumi tani... Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: SIKUR.....   Sat Mar 22, 2008 3:56 am

sikur te isha me te,me ka marr malli Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: SIKUR.....   Sat Mar 22, 2008 4:05 am

sikur te kisha pak cokollat,se me hahet shume Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARli
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 64
Age : 33
Location : albania
Registration date : 17/12/2007

MesazhTitulli: Re: SIKUR.....   Sat Mar 22, 2008 5:00 pm

hahahahahahhahaha ah sikur ti kishe te gjitha Very Happy:D:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ardo.4umer.com
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: SIKUR.....   Thu Mar 27, 2008 9:46 pm

sikur te mos isha gjithmon vetem,do isha marr 1cike me thashetheme. scratch scratch scratch scratch Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Re: SIKUR.....   Sun Mar 30, 2008 5:52 pm

Sikur te mos pija aqe shume nuk do me dhimbete kemba sot!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Re: SIKUR.....   Sun Mar 30, 2008 11:05 pm

Sikur te kisha qene edhe njehere ne klase te pare do kish propozuar vajzen e mesuses Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Re: SIKUR.....   Sun Mar 30, 2008 11:10 pm

Sikur te me punonte babi te kantina e pijeve do ishte mrekulli!!!! Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Arbri

avatar

Numri i postimeve : 10
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Re: SIKUR.....   Sun Mar 30, 2008 11:13 pm

SIKUR BOTA TE ISHTE ME RROTA, UN DO TE ISHA SHOFERI Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: SIKUR.....   Mon Mar 31, 2008 1:02 am

sikur arbri te ishte shofer,do me conte deri ne itali Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Re: SIKUR.....   Mon Mar 31, 2008 10:45 pm

Eda sikure ume te ish ashofer do kishim bere realitet endrat tona lal
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Arbri

avatar

Numri i postimeve : 10
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Re: SIKUR.....   Wed Apr 02, 2008 12:14 am

EDA UN JAM SHOFER LAL, SIKUR TE DUASH TI UN TE COJ !!! Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: SIKUR.....   Wed Apr 09, 2008 4:56 pm

LEDIO23 shkruajti:
Eda sikure ume te ish ashofer do kishim bere realitet endrat tona lal


SIKUR MOS TE BEHESHE KAQ TAP,MUND TE MERRJE PATENTEN Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: SIKUR.....   Wed Apr 09, 2008 4:59 pm

Arbri shkruajti:
EDA UN JAM SHOFER LAL, SIKUR TE DUASH TI UN TE COJ !!! Razz


Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect HMMMMMMMMMM MOS JE SHOFER SI UNE???QE PO TE PIJE UJE ME GAZ BEHEM TAP???? Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: SIKUR.....   Wed Apr 09, 2008 10:20 pm

sikur te ishte ndonjeri online,do merreshim me thashetheme Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
triniti
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 17
Location : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: SIKUR.....   Thu Apr 10, 2008 4:26 pm

sikur te ishe online o eda do merreshim me thashetheme te dyja Very Happy:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Re: SIKUR.....   Thu Apr 10, 2008 6:21 pm

Sikur te ishit te dyja online do u kenaqesha pa mase Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: SIKUR.....   Fri Apr 11, 2008 10:01 pm

sikur ju te dy thashethemexhinjte mos te me mbanit ne goje,nuk do me kishte zene lemza ne shkolle sot. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: SIKUR.....   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
SIKUR.....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
ARDO FORUM :: Zona Argėtuese - Humori-
Kėrce tek: