ARDO FORUM

Miresevini ne forumin tone.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  ChatChat  

Share | 
 

 CFARE SHIJE KA DASHURIA?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: CFARE SHIJE KA DASHURIA?   Sat Mar 22, 2008 3:27 am

Riktheheni edhe nje here ne mendjen tuaj puthjen e pare, apo te fundit, me te aferten qe keni dhene apo ajo qe kur e kujtoni ju emocionon me shume…..me pak fjale

PUTHJA e dashurise CFARE SHIJE KA?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Re: CFARE SHIJE KA DASHURIA?   Sun Mar 30, 2008 8:05 pm

Heeee Eda pyetje ineresante por eshte edhe aq ineresante me ju pergjigjur!Do thoja qe shija e te puthures eshte gjeja me e pa krahasueshme dhe eshte e veshtire te gjenden krahasime per nje gje te tille.Nejse do thoja qe te neqoftese te gjithe njerizit do simbolizoheshin nga nje dashuri e paster dhe e sinqerte atehere gjithcka do ishte mrekulli.Per mua shija e puthjes nuk ka te krahasuar me asgje tjeter.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: CFARE SHIJE KA DASHURIA?   Mon Mar 31, 2008 12:37 am

shija e puthjes???????
ka shijen e rezeve te diellit ne agimet e perflakura te pranveres,shijen e veres ne mbremjet me dike e perqafuar,shijen e shampanjes e dredhur mbi trupin e te dashuruarve,shijen e prekjeve te malluara nga largesia e ndarjes,shijen e perpelitjes se trupave ne deshirat e zjarrta ,thjesht shijen e buzeve te tij.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: CFARE SHIJE KA DASHURIA?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
CFARE SHIJE KA DASHURIA?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
ARDO FORUM :: Zona e Nxehtė - Dashuria-
Kėrce tek: