ARDO FORUM

Miresevini ne forumin tone.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  ChatChat  

Share | 
 

 Tok...tok,mundem??

Shko poshtė 
AutoriMesazh
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Tok...tok,mundem??   Sat Mar 22, 2008 1:53 am

Pershendetje te gjitheve.
une jam eda,uroj,shpresoj,deshiroje qe ne kete forum te kaloj momente te kendeshme.nje pershendetje shume speciale per te gjithe ju.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARli
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 64
Age : 33
Location : albania
Registration date : 17/12/2007

MesazhTitulli: Re: Tok...tok,mundem??   Sat Mar 22, 2008 4:57 pm

pershendetje eda un jam arli mir se erdhe ne forumin tim, Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ardo.4umer.com
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: Tok...tok,mundem??   Sun Mar 23, 2008 2:40 am

arli mire se te gjeta,forum i kendeshem(sepse flitet shume per dashurin)do pak pune te kete me shume frekunetim,do ja arrime te gjithe se bashku.
flm per mirese arrdhjen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Re: Tok...tok,mundem??   Sun Mar 30, 2008 4:59 pm

Pershendetje eda une jam ledio23 mire se erdhe ne shoqerine tone.Shpresoj qe me ndihmesen tuaj te bejme sa me te kendeshem kete forum!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: Tok...tok,mundem??   Mon Mar 31, 2008 12:04 am

ledio mire se te gjeta,do ta bejme forumin yll fare mos ki merak.
flm per mireseardhjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Re: Tok...tok,mundem??   Tue Apr 01, 2008 9:34 pm

Edaaaaaaaaa patjater qe do ta bejme ylle sepse prezenca juaj eshte ndjere ndjeshem.Nejse kot nuk thone Vlora Vlora bjeri moj te lumte dora!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: Tok...tok,mundem??   Tue Apr 01, 2008 11:41 pm

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing per sekretet je pus ti,e di une...... Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Re: Tok...tok,mundem??   Mon Apr 07, 2008 7:14 pm

Eda Eda Eda Eda ca sekreteshi une mojjjj Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: Tok...tok,mundem??   Mon Apr 07, 2008 7:17 pm

lol! lol! lol! yyyyllooooooooooooooooooooo po shyqyr qe erdhe,se u merzita vetem.kissssssss muahhhhhhhhhhh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Tok...tok,mundem??   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Tok...tok,mundem??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
ARDO FORUM :: Prezantimet-
Kėrce tek: