ARDO FORUM

Miresevini ne forumin tone.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  ChatChat  

Share | 
 

 fany shum e bukur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ARli
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 64
Age : 33
Location : albania
Registration date : 17/12/2007

MesazhTitulli: fany shum e bukur   Sun Jan 20, 2008 2:43 am

https://www.youtube.com/watch?v=xK48F7u5lNk


hahahahahahahahahahah eshte fantastike shikojeni dhe qeshni pa fund Very Happy:D:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ardo.4umer.com
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: fany shum e bukur   Mon Apr 07, 2008 7:11 pm

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Re: fany shum e bukur   Mon Apr 07, 2008 9:10 pm

hahahahahahahahahahahahaahhhhhhhhhaha ihaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: fany shum e bukur   Mon Apr 07, 2008 9:24 pm

mos qesh shume,se mos kap ndonje gje ters... Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Re: fany shum e bukur   Mon Apr 07, 2008 9:30 pm

hahahahahahahahahhah Eda ters vetem nqs me mer ne syshe tiiiiiiiiiiiiiiiii Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: fany shum e bukur   Mon Apr 07, 2008 9:35 pm

ja se kap hunden me dore,se me je delikat nga syri..hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Re: fany shum e bukur   Mon Apr 07, 2008 9:48 pm

Eda ashtu te keqen se na tmerrove Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: fany shum e bukur   Mon Apr 07, 2008 9:53 pm

per ty kete dhe me shume,mos o zot te te kam syri...qyqaaaaaaa luajta venit Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Re: fany shum e bukur   Mon Apr 07, 2008 10:43 pm

Eda sa e mire qe je miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii rrushooooooooooooooooooooooooo se kujdesesh shume per mua.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: fany shum e bukur   Wed Apr 09, 2008 4:43 pm

Embarassed Embarassed Embarassed e kam porosi nga Arli qe te te mbaje mire Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Re: fany shum e bukur   Wed Apr 09, 2008 7:25 pm

Edaaaaaaaaaaaa Very Happy Very Happy Edhe une kujdesem shume per ty se e kam porosi nga zemra Laughing Laughing lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: fany shum e bukur   Wed Apr 09, 2008 10:06 pm

thuaj zemres flm prej saj,burre i mire ngjaka ,te fala beje Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
miri.itNumri i postimeve : 3
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Re: fany shum e bukur   Mon Apr 14, 2008 5:26 pm

[code]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
miri.itNumri i postimeve : 3
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Re: fany shum e bukur   Mon Apr 14, 2008 5:27 pm

[quote]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
miri.itNumri i postimeve : 3
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Re: fany shum e bukur   Mon Apr 14, 2008 5:28 pm

jetojeni diten qe do te vije sikur te ishte dita e fundit e jetes suaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: fany shum e bukur   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
fany shum e bukur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
ARDO FORUM :: Muzikė & TV-
Kėrce tek: