ARDO FORUM

Miresevini ne forumin tone.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  ChatChat  

Share | 
 

 Fraza me e bukur e dashurise

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ARli
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 64
Age : 33
Location : albania
Registration date : 17/12/2007

MesazhTitulli: Fraza me e bukur e dashurise   Sat Jan 19, 2008 3:37 am

Cila eshte fraza me e bukur e dashurise qe ju kane thene ose e keni thene?

Nese do te zgjidhja midis lumturise time dhe dashurise tende do te zgjidhja dashurine tende se dashuria jote eshte lumturia ime.

Kjo eshte fraza qe per here te pare me kane thene. :d
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ardo.4umer.com
ARli
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 64
Age : 33
Location : albania
Registration date : 17/12/2007

MesazhTitulli: Re: Fraza me e bukur e dashurise   Sat Jan 19, 2008 3:38 am

Te dashuroj! (e thene me sinqeritet dhe thellesia e shpirtit ku me shume flasin syte dhe heshtja)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ardo.4umer.com
ARli
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 64
Age : 33
Location : albania
Registration date : 17/12/2007

MesazhTitulli: Re: Fraza me e bukur e dashurise   Sat Jan 19, 2008 3:46 am

ne qofte se degjon se kam vdekur
dije qe kam vdekur nga malli per ty
ne qofte se degjon se nga veshet nuk degjoj me
dije ishte ngaqe nuk doja te degjoja nje emer tjeter pervec tendit
ne qofte se nga syte degjon se jam verbuar
ishte sepse nuk doja te shikoja tjeter pervec teje
ne qofte se degjon se fund i dhashe jetes
dija qe nuk jetoja dot pa ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ardo.4umer.com
My Love

avatar

Numri i postimeve : 34
Age : 29
Location : Albania
Registration date : 17/12/2007

MesazhTitulli: Re: Fraza me e bukur e dashurise   Sat Jan 19, 2008 11:34 pm

ARli shkruajti:
ne qofte se degjon se kam vdekur
dije qe kam vdekur nga malli per ty
ne qofte se degjon se nga veshet nuk degjoj me
dije ishte ngaqe nuk doja te degjoja nje emer tjeter pervec tendit
ne qofte se nga syte degjon se jam verbuar
ishte sepse nuk doja te shikoja tjeter pervec teje
ne qofte se degjon se fund i dhashe jetes
dija qe nuk jetoja dot pa ty
I love you I love you I love you I love you I love you I love you Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://loves.forumotion.com/
blerta

avatar

Numri i postimeve : 35
Registration date : 18/12/2007

MesazhTitulli: Re: Fraza me e bukur e dashurise   Fri Feb 15, 2008 5:42 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
blerta

avatar

Numri i postimeve : 35
Registration date : 18/12/2007

MesazhTitulli: Re: Fraza me e bukur e dashurise   Fri Feb 15, 2008 5:48 pm

NESE DASHURIA PER TY
ESHTE URREJTJE TE LUTEM
MOS JA FAL KUJT PO MBAJE
PER VETE.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
blerta

avatar

Numri i postimeve : 35
Registration date : 18/12/2007

MesazhTitulli: Re: Fraza me e bukur e dashurise   Fri Feb 15, 2008 5:50 pm

deri mbreme

deri mbreme
ti pushoje ne krahet e mi,
me sy te embel me shikoje
e ndersa qeshje si femi
zemren time roberoje.

se vetem mbreme
me the te dua mijera here
tek me puthje plot pasion
tek buzeqeshje;nje pranvere
ish krijuar si mirazh a iluzion

vetem sot
zemra ime u dogj si dylli,
si ēepur lotet ne faqe.
dyert zoti, perse i mbylli?...
pyes veten e nuk gjej paqe.

deri sot
se ndoshta neser ose nje dite
atje me ty do jem dhe une
bardhe,zi, terr a drite
s'prish pune te dua shume.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza me e bukur e dashurise   Sat Mar 22, 2008 2:10 am

nje fraze qe me ka arrdhur ne sms,jo shume kohe me perpara:


PER DASHURIN QE PROVON NJE BURRE,SE KA PROVUAR GRUAJA KURRE.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza me e bukur e dashurise   Sat Mar 22, 2008 2:11 am

te dua pertej vdekjes
se keshtu di te dua une
dhe prape nuk ja fal vetes
qe nuk te dua pak me shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza me e bukur e dashurise   Sat Mar 22, 2008 2:15 am

Kur pasjoni yt te pushtoj zemren time.Kur ndjenjat e tua te ekzistojn ne endrat e mija ateher do ta kuptosh se cesht dashuria
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza me e bukur e dashurise   Sun Mar 30, 2008 7:23 pm

Ne qofte se te gjithe djajte do te kishin fytyren tende atehere i gjithe ferri do te ishte parajse.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Arbri

avatar

Numri i postimeve : 10
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza me e bukur e dashurise   Sun Mar 30, 2008 10:06 pm

Dashuria eshte dicka sublime qe konsiston ne fjale kontemporane dhe qe ne aparence duken disi llakashente po qe nuk jane te tilla. :-p:-p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza me e bukur e dashurise   Mon Mar 31, 2008 12:39 am

Quando pił chiudo gli occhi, allora meglio vedono,
perché per tutto il giorno guardano cose indegne di nota;
ma quando dormo, essi nei sogni scorgono te,
e, oscuramente luminosi, sono luminosamente diretti nell’oscuro...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza me e bukur e dashurise   Mon Mar 31, 2008 12:44 am

Te dashuroj me forcen e urrejtjes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza me e bukur e dashurise   Mon Mar 31, 2008 12:54 am

Shfletoj ne mbremje librat ne biblioteken time te vjeter dhe per cudi cdo liber me shfaq portretin tend te pakrahasueshem ne kopertinat e nje epoke klasike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza me e bukur e dashurise   Mon Mar 31, 2008 12:58 am

Nuk mund te betohem per dashuri te perjetshme, por betohem se do te te dua qofte edhe nje sekonde para se perjetesia te mbaroje!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza me e bukur e dashurise   Mon Mar 31, 2008 10:49 pm

Te te theme se te dua akoma nuk beson?por te shohsh lotete e mia jam i sigurte qe e kupton!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza me e bukur e dashurise   Tue Apr 01, 2008 4:44 pm

NE SYTE E TU SHTRIHET BOTA IME,TI JE UNIVERS I NDJENJAVE ME TE FSHEHTA TE ZEMRES SIME,TE DUA DERI NE VDEKJE,PER TE RILINDUR E TE TE DASHUR PERSERI.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Fraza me e bukur e dashurise   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Fraza me e bukur e dashurise
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
ARDO FORUM :: Zona e Nxehtė - Dashuria-
Kėrce tek: