ARDO FORUM

Miresevini ne forumin tone.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  ChatChat  

Share | 
 

 mbremje me njeriun e zemer

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ARli
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 64
Age : 33
Location : albania
Registration date : 17/12/2007

MesazhTitulli: mbremje me njeriun e zemer   Sat Jan 19, 2008 3:18 am

per mua vendi me i mire do ishte nje mbremje e bukur me qirinj ku do te mbytesha ne shikimin e syve te saj blu e do degjoja vetem rrahjet e zemres se saj....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ardo.4umer.com
ARli
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 64
Age : 33
Location : albania
Registration date : 17/12/2007

MesazhTitulli: mbremje me njeriun e zemer   Sat Jan 19, 2008 3:21 am

vendi me mire per mua do te ishte nje mbremje e bukur prane detit,te ndjehet aroma e kenshme e saj dhe dy njerez qe duhen shume...nje ambient i bukur mbrenda ku ja vlen te qendrosh me ore te tera dhe nuk ngopesh dot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ardo.4umer.com
ARli
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 64
Age : 33
Location : albania
Registration date : 17/12/2007

MesazhTitulli: Re: mbremje me njeriun e zemer   Sat Jan 19, 2008 3:26 am

Un e paramendoj keshtu:
Nje perendim dielli ne ditete e nxehta te nje vere, ne plazhe nder nje palm me njeriun e zemres, duke pershperitur fjale te embla dashurie duke u ledhatuar dhe skembyer puthje me njeri tjetrin...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ardo.4umer.com
ARli
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 64
Age : 33
Location : albania
Registration date : 17/12/2007

MesazhTitulli: Re: mbremje me njeriun e zemer   Sat Jan 19, 2008 3:28 am

vendi me i bukur ku mund te kaloj nje cast romantik me zemren time eshte: nje vend ku era te na fershkellej leht mbi koke e te na perkedhel ne faqe,ku dielli te jet ne harmoni me ret atje ku dhe bari dhe cdo gje e blert te duket e lumtur,ku cdo gje e gjall te jetoj ne paqe dhe ne harmoni me njera-tjetren,vetem ne te tilla kushte mund te kalohet nje cast i bukur(per mendimin tim)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ardo.4umer.com
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: mbremje me njeriun e zemer   Sat Mar 22, 2008 2:37 am

thjesht une dhe ai,mjafton qe ta beje cdo vend magjik.......
(sikur te isha me te) Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Re: mbremje me njeriun e zemer   Sun Mar 30, 2008 5:43 pm

Per mua mbremja ideale eshte:
Ne nje shtepi te vetmuar ne pylle.nen shoqerine e shiut dhe qirinjeve ku gjithcka te ishte ne ditaktin e puthjeve dhe fjaleve te embla qe dalin nga thellesia e shpirtit..
(ah sikur tu rikthenete edhe njehere ne kete jete Crying or Very sad )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: mbremje me njeriun e zemer   Mon Apr 07, 2008 7:22 pm

just with you sweet heart,just with you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Re: mbremje me njeriun e zemer   Mon Apr 07, 2008 9:50 pm

Vallai Eda me duket se na shave Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: mbremje me njeriun e zemer   Mon Apr 07, 2008 9:57 pm

jo,1cike fare,nga ajo komshija ke chati Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Re: mbremje me njeriun e zemer   Mon Apr 07, 2008 10:11 pm

Ueeeeeeeeeeee ca po thua una nuk kam komshijeeee.Vetem ty te kam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: mbremje me njeriun e zemer   Mon Apr 07, 2008 10:22 pm

mos genje,se ajo qe nuk la me vend pa te puthur,kush ishte???apo pervec asaj??? Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Re: mbremje me njeriun e zemer   Mon Apr 07, 2008 10:40 pm

EDAAAAAAAAAAAAA Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad po une nuk te nderroj me asgje ne kete jet mi yllo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: mbremje me njeriun e zemer   Wed Apr 09, 2008 4:48 pm

scratch scratch scratch AS ME 1 MILION EURO????? lol! Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: mbremje me njeriun e zemer   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
mbremje me njeriun e zemer
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
ARDO FORUM :: Bisedė e Lirė - Diskutime Gjenerale-
Kėrce tek: