ARDO FORUM

Miresevini ne forumin tone.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  ChatChat  

Share | 
 

 zemra

Shko poshtė 
AutoriMesazh
My Love

avatar

Numri i postimeve : 34
Age : 29
Location : Albania
Registration date : 17/12/2007

MesazhTitulli: Re: zemra   Wed Feb 06, 2008 4:32 pm

ARli shkruajti:
zemra ime te dua shum risa

Sikur te medoje edhe fare paksa. te pakten duhet te me flasesh sikur nje mirdita.
Megjithate Arli sko problem te pakten mos e shpernda erisen sa andej e sa ketej
dhe te faleminderit per banet qe me jep ne chat .

Te pershendes Arli
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://loves.forumotion.com/
blerta

avatar

Numri i postimeve : 35
Registration date : 18/12/2007

MesazhTitulli: Re: zemra   Fri Feb 15, 2008 6:05 pm

she she na e paska zen cunin qymyri Laughing puc yllo edi ti qe te kam xhan?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
My Love

avatar

Numri i postimeve : 34
Age : 29
Location : Albania
Registration date : 17/12/2007

MesazhTitulli: Re: zemra   Mon Mar 17, 2008 9:45 pm

Jo mi jo hahahahah Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://loves.forumotion.com/
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: zemra   Sat Mar 22, 2008 2:08 am

une kete temen se kuptova No No No
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Re: zemra   Sun Mar 30, 2008 7:20 pm

o ela gjithmone do ngelesh ne zemren time.Edhe pse nuk jetone me une jetoj me imazhin tend Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: zemra   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
zemra
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
ARDO FORUM :: Zona e Nxehtė - Dashuria-
Kėrce tek: