ARDO FORUM

Miresevini ne forumin tone.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  ChatChat  

Share | 
 

 muzika qe te pelqen

Shko poshtė 

muzika qe te pelqen eshte?
rep
0%
 0% [ 0 ]
popullore
38%
 38% [ 3 ]
klasike
0%
 0% [ 0 ]
hip
0%
 0% [ 0 ]
te gjitha
62%
 62% [ 5 ]
Totali i votave : 8
 

AutoriMesazh
LONA

avatar

Numri i postimeve : 5
Registration date : 18/12/2007

MesazhTitulli: muzika qe te pelqen   Mon Jan 14, 2008 10:43 pm

muzika juaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
My Love

avatar

Numri i postimeve : 34
Age : 29
Location : Albania
Registration date : 17/12/2007

MesazhTitulli: Re: muzika qe te pelqen   Tue Jan 15, 2008 12:14 am

LONA shkruajti:
muzika juaj

po muziken hauz perse nuk e ke vene??? eshte muzika ime e preferuar Laughing Laughing keshtu qe nuk mund te votoj dote Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://loves.forumotion.com/
ARli
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 64
Age : 33
Location : albania
Registration date : 17/12/2007

MesazhTitulli: a keni degjuar ndonje here music HARD CORE   Tue Jan 15, 2008 1:01 am

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ardo.4umer.com
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: muzika qe te pelqen   Wed Apr 09, 2008 10:17 pm

dhe mua me pelqen muzika house......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARli
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 64
Age : 33
Location : albania
Registration date : 17/12/2007

MesazhTitulli: Re: muzika qe te pelqen   Sat Apr 12, 2008 1:00 pm

nuk ka house per ty se kam vene edhe radio HARD CORE ne forum ok ka vetem hard core ne forum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ardo.4umer.com
Ani
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 4
Registration date : 15/04/2008

MesazhTitulli: Re: muzika qe te pelqen   Sun Apr 20, 2008 10:38 pm

Mua me pelqejne te gjitha.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ARli
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 64
Age : 33
Location : albania
Registration date : 17/12/2007

MesazhTitulli: Re: muzika qe te pelqen   Tue Apr 22, 2008 1:33 am

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ardo.4umer.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: muzika qe te pelqen   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
muzika qe te pelqen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
ARDO FORUM :: Muzikė & TV-
Kėrce tek: