ARDO FORUM

Miresevini ne forumin tone.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  ChatChat  

Share | 
 

 BARCALETA

Shko poshtė 
AutoriMesazh
My Love

avatar

Numri i postimeve : 34
Age : 29
Location : Albania
Registration date : 17/12/2007

MesazhTitulli: BARCALETA   Mon Jan 14, 2008 9:44 pm

Nje grua pasi ben aksident me makinen e saj shkon tek nji lavazh
dhe i thote lavazhierit, zoteri cfare mund ti beni makines time???
Lavazhjeri i kthehet zonjes: Me falni zonje ne vetem lajme nuk hekurosim makina.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://loves.forumotion.com/
ARli
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 64
Age : 33
Location : albania
Registration date : 17/12/2007

MesazhTitulli: polici   Sat Jan 19, 2008 2:53 am

Komandanti i Stacionit Policor i urdheroi policet e stacionit qe te rreshtoheshin sipas shkolles qe kishin te kryer.
U formuan rreshtat: me 4 vjet shkolle, me shkolle fillore, te mesme, te larte, fakultet,... mirpo nje polic i gjore sillej verdall nga rreshti ne rresth.
Dikur Komandanti u zemrua dhe e pyeti:"q'ka eshte puna me ty qe s'un po ze vend askund"?
"Paj une nuk kam shkolle fare" u pergjegj i gjori.
"Ti dil pas meje" i tha Komandanti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ardo.4umer.com
ARli
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 64
Age : 33
Location : albania
Registration date : 17/12/2007

MesazhTitulli: maloku tek berberi   Sat Jan 19, 2008 2:57 am

NJANI I BJESHKES KISH PAS SHKU TE BERBERI PER MO U RRUE.NJE I SHEHRIT U RRUAJKE , E GJITHE KOHEN KY SHEHERLIA TUI U ANKUE QE PO I DJEG FETYRA,QE BERBERI S PO DIKA MO RRUE,QE S IA KA LAG MIR FETYREN,QE VEQ TE BJESHKES RRUHEN UN TE TERUN ....
KUR I ERDHI RADHA KETIJ TE BJESHKES PO U THOT TE PRANISHMEVE:SHIHENI SI RRUHET MALSORI UN TE TERUN,DEMEK PA E LAG HIQ FETYREN.U PERPOQ BERBERI ME BIND QE S RRUHET ASHTU PO KY MALSORI S LSHUAKE PE. KESHTU BERBERI MORI BRISKUN E FILLOI ME RRUE ASHTU UN TE TERUN. PAS PAK MALSORI FILLOI TE SHPURDHKE PREJ DJEGEJES SE FETYRES E PO I THOT BERBERIT:VOLLA KA QEN MIR MO E LAG PAK SE UNE QE DO VJET JOM RA N RRAFSH E MA MIR MU RRUE SI KTA TE RRAFSHIT. HA HA HA HA....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ardo.4umer.com
ARli
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 64
Age : 33
Location : albania
Registration date : 17/12/2007

MesazhTitulli: nastradini   Sat Jan 19, 2008 2:59 am

U kanė Nasradini me shokun e vet tuj shkue nė shkollė dhe nė rrugė e pa do mutė e i tha shokut: Hej mos e shkel qito se eshtė mutė . Shoku ia ktheu dhe i tha: Jo more s'ė shtė mutė dhe shoku ska besue edhe ja ka shtie gishtin dhe e ka shtie nė gojė.!!! Po pasha zotin mutė te koka. Shumė mirė bom qė nuk e shkelėm.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ardo.4umer.com
ARli
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 64
Age : 33
Location : albania
Registration date : 17/12/2007

MesazhTitulli: pa lidhje   Fri Jan 25, 2008 6:50 pm

Dy shoke ne dhome e pyet shoku shokun shife pak e kam fik driten i pergjigjet shoku prit sa te gjej pak shkrepsen :p:p:p:p:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ardo.4umer.com
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: BARCALETA   Thu Mar 27, 2008 9:47 pm

Ne qofte se djerrsitesh duke ngren je i shendosh!
Ne qofte se djerrsitesh duke pire barna je i smur!
Ne qofte se djerrsitesh duke ber sex je plakur!
Ne qofte se djerrsitesh duke punuar je Budalla Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: BARCALETA   Thu Mar 27, 2008 9:50 pm

Grua sot kam dy lajme per ty nje te mire e nje te keq.. Pa he thote gruaja,Cili eshte i miri? Burri:: Sot kam lene duhanin..Po kjo eshte nje mrekulli thote gruaja. Po lajmi i keq cili eshte? Burri:: Nuk mbaj mend se ku Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: BARCALETA   Thu Mar 27, 2008 9:51 pm

Nje femij i vogel pyet nje grua shtatezane duke treguar m e gisht nga barku::: Cfare e ke ate?? Gruaja:: Ky eshte bebi im te cilin e dua shume shume.. Femija i merzitur;;; Po moj po. po ta kishe dashur aq shume nuk do ta kishe ngrene!!!


Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: BARCALETA   Thu Mar 27, 2008 9:52 pm

Cobani dhe Polici

Nje polic pyet cobanin : -Ta gjej une sa dele ke ne tufen tende,do ma japesh nje dele?
Po -i thot cobani do ta jap delen.
Ti ke 220 dele-thote polici
E gjete -thot cobani -mere delen.
Polici e mori delen dhe po ikte.
Cobani i thote -Ta gjej ca pune ben do ma kthesh delen?
Po-i thote polici.
Ore mos je gje polic ti?
Po -i thot polici -nga e gjete ti?
-Ti ske marr delen,po ke marr qenin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: BARCALETA   Thu Mar 27, 2008 9:53 pm

Ishte nje nuse e re qe pinte shume raki.Te gjithe te shtepise e kishin kuptuar qe rakija mbaronte shpejte po nuk u vinte mendja se ishte nusja.Vjerra vendos ts hipi ne cati dhe te ruante. Hyn nusja merr shishen e rakise dhe ne momentin qe e kthen shikon vjerren dhe thote me ze te larte gjoja e habitur.....Bo bo te mjeret burrat tane qe pine kete helm. Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: BARCALETA   Thu Mar 27, 2008 9:55 pm

Sa here qesh nje polic kur i tregon nje barcalete??? Tre here------ Nje here kur ja tregon --- nje here kur ja shpjegon --- dhe nje here kur e kupton..


Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: BARCALETA   Thu Mar 27, 2008 9:56 pm

Pyet njeri shokun:: A ke bere seks me gruan tende para se te martoheshe? JO i thote ai, Po ti ke bere??---- Do me falesh po une sinqerisht nuk e dija se ti do martoheshe me te........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: BARCALETA   Thu Mar 27, 2008 9:56 pm

Erdhi sezoni pushimeve dhe te gjitha kafshet e pyllit shkojne me pushime ne det.U futen te gjitha ne det pervec mizes e cila ishte nevrikosur shume dhe po i bertiste elefantit nga nje shkemb te dilte urgjentisht nga uji.Ne fillim elefanti e injoroi por kur pa qe ajo po insistonte del dhe i thote:: Cke moj qe bertet?? Miza e qete:: Jo o jo s.kam gje po kujtova se mos e kishe veshur ti kostumin tim te banjes..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Re: BARCALETA   Sun Mar 30, 2008 5:18 pm

Ne mengjes vete polici me mare pune te shefi.
-shef ku e kam sherbimin sot?
-esheh ate driten e kuqe atje?pergjigjet shefi
-po.ja kthen polici
-atje do te beshe sherbimn thote i thote shefi.
E niset polici per sherbim.Mbase 4 oresh del shefi per kontrolle nuk e gjene policin ne sherbim.Kerkon gjithandeje por e kote.Kur mbaron turni kthehet polici.
-ku ishit?pyet shefi
-ju me thate tek drita e kuqe i ja kthe polici dhe une e ndoqa derisa mbarova sherbimin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Re: BARCALETA   Sun Mar 30, 2008 5:23 pm

Ishte nje polic ne sherbim dhe po binte shi.Mirpo ishte afer nje dyqani.Del shitesja dhe i thote hyni brenda se po lageni zoteri.Ja kthe polici nuk ka gje se edhte ketu jasht shi po bie.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Re: BARCALETA   Sun Mar 30, 2008 5:27 pm

Fjlekryqi.
Nje vajze po zgjidhte nje fjaklekruq dhe pyet babain.
-babi cila eshte fjala e fundit e njeriut me shtate shkronja para se te vdes?
Ja kthe babai me indiferentizem
Martesa........ bije
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Re: BARCALETA   Sun Mar 30, 2008 5:32 pm

Nje polic niset ne mengjes per ne pune dhe takon nje shok ne rruge.Pasi persh i thote shoku.
-Pse keni veshur nje kepuce te bardhe e nje te zeze?
-C'fare te beje?i thote polici
-Kthehu ne shtepi ti nderrosh ja kthe shoku.
-Jo jo thote polici se edhe ne shtepi keshtu i kam nje te bardhe e nje te zeze.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Arbri

avatar

Numri i postimeve : 10
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Re: BARCALETA   Sun Mar 30, 2008 10:41 pm

NJE DITE ME DIELL NJE POLIC PO HAPTE NJE GROPE. ATY PRANE KALON NJE PERSON I CILI E PYET POLICIN :
-CFARE JE DUKE BERE ?
-NA KA KERKUAR SHEFI TE BEJME FOTOGRAFI SEPSE DUHEN PER DOKUMENTACION, PO FOTOGRAFIA DUHET NGA MESI E LART- i pergjigjet polici
-MIRE NJE, i thote kalimtari, PO 3 GROPAT E TJERA PER CFARE I DO ?
-PO DUHEN 4 FOTOGRAFI I PERGJIGJET POLICI !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Re: BARCALETA   Sun Mar 30, 2008 10:49 pm

Nje dite shkon fshatari ne pazare.Pasi mbaron pazarin i hipen gomarit e merre rrugen per ne shtepi.Mirpo rruges po mendohej se cfare kishte harruar.Vrit e vrit me ndjen nuk po kujtohej.Sa vete te porta ne shtepi del vajza duke beritur.
-Babaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa po mami ku eshte?????????/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Arbri

avatar

Numri i postimeve : 10
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Re: BARCALETA   Sun Mar 30, 2008 10:51 pm

Nje polic duke kaluar ne rruge shikon nje person qe pasi i qeronte mollet merrte farat dhe mollen e hidhte. I habitur e pyet :
- Perse keshtu ?
- Po ja, i thote ky personi, nuk e dini ju se farat te rritin zgjuarsine?
- Epo me jep 3 fara ia kthen ai.
I mer dhe paguan nga 1000 lek per nje fare. Mendohet pak e thote:
- Po une me 3000 lek merrja 10kg molle e u merrja atyre farat!!
- Epo ja e shikon qe u bere me i zgjuar.
- Vertet!!! ia kthen ai, me jep edhe 3 fara tjera....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Arbri

avatar

Numri i postimeve : 10
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Re: BARCALETA   Sun Mar 30, 2008 10:58 pm

Njehere gruaja pyet burrin :
- Cfare mban mend nga nata e pare e marteses ?
Dhe ai i thote :
- Nuk mbaj mend asgje se isha tape fare
- Prandaj dhe djali ngjan si shishe rakie !!! - thote Gruaja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Arbri

avatar

Numri i postimeve : 10
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Re: BARCALETA   Sun Mar 30, 2008 11:04 pm

Nje nxenes i sapo ardhur ne klasen e re pyet mesuesen:
-Mesuese a denohet dikush per dicka qe nuk e ka bere?
-Jo, asnjehere-pergjigjet mesuesja.
-Ateher se besoj se do te me denoni per detyrat qe nuk i kam bere.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: BARCALETA   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
BARCALETA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
ARDO FORUM :: Zona Argėtuese - Humori-
Kėrce tek: