ARDO FORUM

Miresevini ne forumin tone.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  ChatChat  

Share | 
 

 Martesa vetem per dokumenta

Shko poshtė 
AutoriMesazh
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Re: Martesa vetem per dokumenta   Sun Mar 30, 2008 7:08 pm

Apsolutisht nuk do e beja nje gje te tille.Mgjs me jane ofruar shume mundesi duke qene se te shumete e kohes une e jetoj jashte Shqiperise.Mendoj se nga nje martese e tille nuk shijon asgje madje nuk mund te ndjesh as dashuri gje e cila eshte shtylla e nje martese.Por me te shumtiti ndodh e kunderta qe nuk e kane problemper dashurine vetem e vete te marin nje cope dokument.Kjo edhte gjeja me negative qe na simbolizon ne ve Shqipetareve!!!!!!! Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: Martesa vetem per dokumenta   Mon Mar 31, 2008 12:09 am

nje fenomen qe kohet e fundit degjohet shume midis emigranteve.
si do te veproja une se kam iden,sepse secili e di vete arsyen pse e bene per nje arsye te caktuar,dhe si e tille nuk mund te paragjykoj.
por ky fenomen eshte shume i shperndare kohet e fundit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Martesa vetem per dokumenta
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
ARDO FORUM :: Zona e Nxehtė - Dashuria-
Kėrce tek: