ARDO FORUM

Miresevini ne forumin tone.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  ChatChat  

Share | 
 

 UNE DHE TI

Shko poshtė 
AutoriMesazh
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: UNE DHE TI   Sat Mar 22, 2008 2:18 am

une dhe ti....
perjetesia e dhimbjes se ndarjes.

une dhe ti....
malli qe cjerr sinfonin e ndjenjave

une dhe ti.....
shikim i treturr ne valet e detit qe na largojne

une dhe ti......
te dua,te urrej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Re: UNE DHE TI   Sun Mar 30, 2008 7:32 pm

Une dhe ti..........
ne kujtime te hidhura.

Une dhe ti......
vetm nostalgjia me ka mbetur.

Une dhe ti...........
i lutem zotit qe te vishe cdo nate ne endrat e mia.

Une dhe ti.......
per ty po tretem akoma...

Une dhe ti......
une jetoj me mallin ne zemer per ty
e ti teretesh ne dheune zi............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: UNE DHE TI   Wed Apr 02, 2008 1:57 am

une dhe ti,sdua te te kem ne enderr,po te jetoj realitetin me ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Re: UNE DHE TI   Wed Apr 02, 2008 7:16 pm

Une dhe ti sikur te ishim edhe njehere beshke do ishte mrekulli!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: UNE DHE TI   Sun Apr 06, 2008 11:11 pm

UNE DHE TI


te jetojme kete ēast si mbi re ...
ngjitmu aq fort sa un dhe ti...
....te behemi NE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: UNE DHE TI   Sun Apr 06, 2008 11:14 pm

UNE DHE TI

te bashkuar nga rrahjet e zemres
ne nje ritem pa fund...
qe perqafon infinitin...
ku e di qe ti , i dashuri im i embel
ke fshehur ēelsat e perjetsis...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: UNE DHE TI   Sun Apr 06, 2008 11:15 pm

UNE DHE TI

due cuori verso un ideale comune
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Re: UNE DHE TI   Mon Apr 07, 2008 7:40 pm

Une dhe ti thjeshte me kenaq fakti te jemi bashke
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: UNE DHE TI   Mon Apr 07, 2008 9:22 pm

une dhe ti
je pertej enderres,mbi cdo realitet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Re: UNE DHE TI   Mon Apr 07, 2008 9:34 pm

je gjithmone engjelli im udherrefyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: UNE DHE TI   Mon Apr 07, 2008 9:39 pm

une dhe ti
pershtellim i nxehte dashurie,ne dimrin e ndarjes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
triniti
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 17
Location : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: UNE DHE TI   Thu Apr 10, 2008 2:27 am

une dhe ti
ti dhe une
me nje fjale
te dua shume Very Happy:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: UNE DHE TI   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
UNE DHE TI
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
ARDO FORUM :: Zona e Nxehtė - Dashuria-
Kėrce tek: