ARDO FORUM

Miresevini ne forumin tone.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  ChatChat  

Share | 
 

 A ka ndjenja qe s'mund te ja shprehni te dashurit/dashures?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
eda
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 125
Location : diku midis fantazis dhe realitetit
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: A ka ndjenja qe s'mund te ja shprehni te dashurit/dashures?   Sat Mar 22, 2008 2:35 am

normale qe ka,po jo vetem te dashurit,por dhe bashkeshortit,prinderve,motres,vellait,shoqeris.
shume gjera jane personale,dhe thuhen vetem me veten tende,dhe keshtu duhet te jete.
ka shume mendime,ndjenja,fjale,enderra,sipermarrje,deshira,qe jane shume intime,dhe une jam shume xheloze per to
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LEDIO23
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : jetoj me kujtimin e saje
Registration date : 13/03/2008

MesazhTitulli: Re: A ka ndjenja qe s'mund te ja shprehni te dashurit/dashures?   Sun Mar 30, 2008 7:58 pm

Normalisht qe ka ndjenja te cilat nuk tregohen.Sepse partneri ose partnerja ti mer per pike te dobet dhe abuzon me to.Jo gjithca duhet shprehur,duhen mbajtur disa gjera per vete sepse jane gjeja ku mund te mbeshtetemi ne momente te veshtira.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
A ka ndjenja qe s'mund te ja shprehni te dashurit/dashures?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
ARDO FORUM :: Zona e Nxehtė - Dashuria-
Kėrce tek: